Instytut Narządów Zmysłów

  •  Home
  • Aktualności
  • Praca nad głosem redukcja stresu w wystąpieniach publicznych 19-20 października 2017 r. Kajetany(current)

O Warsztatach:

Warsztaty „Praca nad głosem, redukcja stresu w wystąpieniach publicznych” dedykowane są lektorom, dziennikarzom, menedżerom, handlowcom, prawnikom, pracownikom działów obsługi klienta, rzecznikom prasowym, nauczycielom, wykładowcom i wszystkim tym, którzy wykorzystują głos w pracy zawodowej.

Centrum Głosu dla Profesjonalistów MEDINCUS:

CENTRUM GŁOSU DLA PROFESJONALISTÓW MEDINCUS to przychodnia lekarska o charakterze diagnostyczno- terapeutyczno- rehabilitacyjnym.

Placówka przeznaczona dla dzieci i osób dorosłych, będących w grupie pacjentów o szczególnych i zwiększonych wymaganiach stawianych narządowi głosu.

Wyjątkową ofertą jest kompleksowa opieka lekarska dla osób wykorzystujących głos jako narzędzie pracy (śpiewaków, aktorów, nauczycieli,mówców, wykładowców, polityków), w ramach której zapewnione są konsultacje lekarskie, rehabilitacja głosu oraz usługi fizykoterapeutyczne.

 

 

 

 

 

Interdyscyplinarny charakter lekarzy specjalistów i terapeutów, zapewnia gwarancję wysokiej jakości usług medycznych w zakresie zaburzeń szeroko rozumianego procesu komunikatywnego i aktywności wokalnej.

Prowadzący:

Dr hab. n. med. Agata Szkiełkowska
otolaryngolog, audiolog i foniatra, terapeuta głosu

Agata Szkiełkowska

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.

Kierownik Kliniki Audiologii i Foniatrii Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie oraz adiunkt w Katedrze Audiologii i Foniatrii Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. W 2008 roku powołana na Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie Audiologii i Foniatrii. Klinicznie zaangażowana w opracowywanie wielu programów i procedur medycznych dla pacjentów z zaburzeniami głosu, mowy i słuchu, miedzy innymi programu dla pacjentów zawodowo posługujących się głosem.

Jest autorem ponad 100 publikacji naukowych, podstaw programowych i od 2009 roku organizatorem kursów „Emisji głosu”,afiliowanych przez Uniwersytet Muzyczny dla środowisk zawodowych wykorzystujących głos jako narzędzie swojej pracy.

 

Joanna Dark
wokalistka, aktorka, trener głosu

Joanna Dark

Pedagog, wokalistka, trenerka głosu aktorka. Ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim i studia podyplomowe z kształcenia głosu i mowy na Uniwersytecie SWPS.

Zagrała w 500 spektaklach w słynnej obsadzie musicalu „Metro”. Po premierze na Broadwayu „New York Newsday” pisał:
„o pięknej, wysokiej blondynce śpiewającej słodko i zmysłowo jak barytonowy saksofon”. Nagrała trzy płyty CD: „Nie bój się latania”, „Dark night” oraz „Bar nostalgia”.

Zaśpiewała piosenkę czołówkę „Krąg życia” do polskiej wersji „Króla Lwa”. Wystąpiła w setkach recitali. Swoje doświadczenie sceniczne i wiedzę z fachowych studiów połączyła w jedno. Dziś poza śpiewaniem szkoli polityków, artystów i ludzi mediów.

 

Joanna Delbar
coach rozwoju osobistego, certyfikowany trener shri vivek jogi integralnej, certyfikowany nauczyciel mindfulness (M.B.S.R.) certyfikowany praktyk NLP, trener zarządzania stresem i zarządzania energią, zen coach, redaktor naczelna portalu Zarządzanie Stresem

Deblar

Obszarem pracy Joanny Delbar są głównie struktury biznesowe: korporacje, organizacje, instytucje. Pracuje z liderami, menedżerami, którzy na co dzień doświadczają ogromnej presji i stresu. Uczy jak mądrze stawiać granice, odnajdować pasje, dobrze planować i cieszyć się życiem. Ukończyła Wydział Aktorski Łódzkiej Filmówki, Studium Nauczycielskie „The Institute for Mindfulness Based Approches w Niemczech – certyfikat nauczyciela MBSR” (Mindfulness Based Stress Reduction), 4-letnią Szkołę Rozwoju Osobistego w Centro Shri Vivek w Barcelonie i roczny trening zen coachingu prowadzony przed Kore Lanfelda.

Przez 16 lat prowadziła agencję PR, doświadczając stresu bycia menedżerem firmy. To wtedy chcąc pomóc sobie, zainteresowała się metodami zarządzania stresem i trafiła na jednego z wiodących dziś na świecie nauczycieli jogi – Jivana Vismaya, ucznia Mistrza Swamiego Vivekanandy, specjalizującego się w pracy z systemem nerwowym. Dziś kontynuuje naukę na organizowanych przez Centro Shri Vivek warsztatach dla nauczycieli w Polsce, Hiszpanii i Indiach, w Polskim Instytucie Mindfulness oraz w szwedzkim instytucie Zen Coachingu.

Tematyka Warsztatów:

  • Co mówi moje ciało, trening głosu;
  • Głos narzędziem pracy;
  • Konsekwencje nieprawidłowej techniki tworzenia głosu i mowy;
  • Technika mindfulness;
  • Jak radzić sobie ze stresem w pracy?;
  • Zarządzanie stresem podczas wystąpienia;
  • Odkrywanie świadomości własnego ciała, czyli jak wyglądam i jestem postrzegany;
  • Konstrukcja prezentacji.

Zakwaterowanie:

Hotel Park Kajetany***

Adres: Mokra 7, 05-830 Kajetany

www.parkkajetany.pl

MEDINCUS

 

 

Kontakt:

warsztaty@inz.waw.pl

22 463 53 55

Organizatorzy:

CSIM
INZ
IFPS

 

 

Patronat:

 

 

 

 

 

POBIERZ ULOTKĘ WARSZTATÓW (PDF)

 

Zgłoszenia i opłaty

Opłata obejmuje

  • Wykłady oraz warsztaty na temat procesu tworzenia głosu i mowy (zajęcia indywidualne i grupowe);
  • Konsultację lekarską w gabinecie laryngologiczno-foniatrycznym;
  • Warsztaty grupowe z każdą z trenerek;
  • Zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwuosobowych, posiłki (śniadania, obiady, kolacje);
  • Spotkanie Towarzyskie (z niespodzianką wieczoru);
  • Parking;
  • Podatek VAT.

Opłaty

2480,00 PLN brutto od osoby – zakwaterowanie w pokoju 1 os. w terminie 19-20.10.2017 r.*

2245,00 PLN brutto od osoby – zakwaterowanie w pokoju 2 os. w terminie 19-20.10.2017 r.*

*Istnieje możliwość rezerwacji pokoi hotelowych za dodatkową opłatą w dniach: 18-19.10.2017 r. i 20-21.10.2017 r.

Warunkiem uczestnictwa w Warsztatach Głosu dla Profesjonalistów jest uiszczenie opłaty, w terminie 14 dni od dnia rejestracji, nie później niż do 10.10.2017 r.

Dane do płatności:

Instytut Narządów Zmysłów Sp. z o.o.

Ul. Mokra 1, Kajetany, 05-830 Nadarzyn,

Nr konta: 27 1500 1777 1217 7009 9138 0000

*Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania na tydzień przed wydarzeniem, bez podawania przyczyny.

 


 

ZAREJESTRUJ SIĘ

     


     

     


    Back to top